İçeriğe geç

gelecek yazılar

21 Mayıs 2010

Google Calendar uygulamasından RSS Feed aracılığıyla size yayınlanacak olan yazılar hakkında bilgi vereceğim. Şimdilik soldaki yan menünün  kategoriler kısmının hemen altında konumlandırdım. Şu an için benim görüntülememde bir sorun ok eğer bir şekil bozukluğu veya başka bir aksaklık görürseniz, düzeltmem için beni burdan uyarabilirmisniz. Şu anki bilgilendirme durumu; sadece yazı başlığı ve yayınlanacağı tarihtir .

Eğer siz de bir blog yazarı iseniz ve okuyucularınızı gelecekte yayınlanacak yazılarınız hakkında bilgilendirmek istiyorsanız, gayet hoş bir yöntem. Ücretsiz, kayıt derdi yok, e-mail onay derdi yok. Ayarlarınızı istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.

Bilgi verecek olursak; görüntülenmesini istediğiniz içeriği belirleyebiliyorsunuz. Konu başlığı , tarihi , içeriği, linki yayınlayabiliyorsunuz. Tabi gelecek yazı için link nasıl olacak diyebilirsiniz. Google Calendar uygulaması etkinlik bildirim amaçlı olduğundan link içerme gayet normal bir seçenek . Bizim ileti gönderme durumu için bu seçenek yok. Bu kadar tanıtım yeter sanırım.

Eğer denemek isterseniz, bildiğim kadarıyla yardımcı olabilirim.

Saygılar.

No comments yet

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: