İçeriğe geç

Kanji SOD

15 Mart 2010

stroke order diagram sodAn itibariyle Sayın Jack Helpern’den gelen izin mesajını okumuş bulunmaktayım. Nedir bu izin; Kanjiler için çizim diyagramını (SOD) gösteren resim dosyalarının kullanım izni. Şu ana kadar hazırladığım tablolarda bunları kullanamıyordum ama artık o parçayı da ilave edebleceğim.

” Bu sitede kullanılan SOD resimleri [New Japanese-English >Character Dictionary ve Kodansha Kanji Learners Dictionary ] (bakınız  http://www.kanji.org/) sözlüklerinden alınmıştır ve Bay Jack Halpern ‘in izniyle kullanılmaktadır. Bu resimler Bay Jack Halpern’in izni olmadan kopyalanmamalı ve kullanılmamalıdır. İzinsiz kullanım telif haklarına aykırıdır.”

“The SOD images used on this site are from the New Japanese-English >Character Dictionary and the Kodansha Kanji Learners Dictionary (bakınız  http://www.kanji.org/), and are used with the kind permission of Mr Jack Halpern. This image must not be copied or used elsewhere without Mr Halpern’s permission, which will be granted if the request is reasonable. Use of this image without permission is a violation of copyright laws.”

Murat PALA , japoncaogreniyorum.wordpress.com.

No comments yet

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: